VIDEO/ Kur porta ka dy portierë, një mbrojtës shpëton 5 herë ekipin nga gola të sigurt

SHPËRNDAJE

Një video që po bën xhiron e rrjeteve sociale, vjen nga Franca. Është qendër mbrojtësi i Olimpikut të Lionit, Xhejson Denaier, i cili në një seancë stërvitore të ditës së djeshme, ka shpëtuar jo pak, por plot 5 herë portën e tij, në disa momente ku portieri nuk kishte çfarë të bënte.

Të gjithë shokët e tij u habitën, dhe mbetën të shtangur nga këto pritje fantastike të Denaier. Për më tepër, video flet qartë…

 

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakBushati: Shqipëria e vogël ka vaksinën për sëmundjen e madhe europiane
Artikulli tjetërEKSKLUZIVE/ Rrëfimi për herë të parë i ish-Kryeprokurorit të Enverit: Ju tregoj qelinë sekrete ku ju hidheshin prangat byroistëve brenda Komitetit Qendror

S'KA KOMENTE

Comments are closed.