VIDEO/ Kur Gatuzo “rrihte” shqiptarin Murati tek të rinjtë e Milanit, shpulla e përqafime

SHPËRNDAJE

Në një video me sekuencat më të bukura nga Rino Gatuzo, në kohën ku ai ishte trajner i të rinjve të Milanit, bën pjesë edhe një zënkë me të riun me origjinë shqiptare, Emir Murati, që aktivizohet me klubin kuqezi.

gatuzo murati

Pas një goditje që nga mesi i fushës, në sekondat e fundit të lojës, topi shkon shumë larg portës, dhe Gatuzo i përvishtet Muratit, duke i thënë: “Çfarë është kjo gjë!”. Arbitri e mbyll vetëm pas pak sekondash ndeshjen, dhe Gatuzo në nerva e sipër, shkon dhe i jep një shpullë, por menjëherë më pas e përqafon…

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakSot e ka kundërshtar, por “zonja e vjetër” bën gati 250 milionë euro për yllin e Totenhemit
Artikulli tjetërKompensimi i pronave, ja afati i fundit për dokumentet

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU