VIDEO/ “Ku je moj më e mira në botë”, Rama përqafon ish-ministren: Ditë-natë, ditë-natë, as i ndihet zëri as…

SHPËRNDAJE

rama-nikolla

Teksa ka shkuar paraditen e sotme per vizite ne Qendren Operacionale te Emergjencave Lezhë, ne shoqerine e ministrit te Brendshem, Sander Lleshaj, kryeministri Rama nuk i ka kursyer koplimentet per ish-ministren e Arsimit, Lindita Nikolla.

Sapo ka hyre brenda qendres, Rama ka pare ne distance Nikollen dhe i eshte drejtuar me keto fjale:

“Ku je me e mira ne bote, ku je”-tha Rama

A une, a?- i pergjigjet nje grua qe ishte aty ne krah me Nikollen.

Ajo, mor ajo, prit njehere se ka radhe- tha Rama, duke iu afruar Nikolles me te cilen me pas edhe perqafohet.

Dite-nate, dite-nate, dite-nate, as i ndihet zeri, as i del emri, i ben te gjitha per…- tha Rama

1

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

2 KOMENTET

  1. T'i vije turp ish-es, qe e katandisi arsimin ku nuk mban me. Po fundja e pashkolle ka qene vete, k.ministrin pa shkolle dhe keshtu me rradhe. U be ikim me vrap…

Comments are closed.