VIDEO/ “Ku e ke burrin”- Olta Daku “ngacmon” Jonida Vokshin: Të thash të martohemi bashkë

| 18:44
SHPËRNDAJE

Aktorja Jonida Vokshi u martua një muaj më parë, në një ceremoni mbresëlënëse në breg të detit.

Por si i shkon jeta bashkëshortore? Këtë pyetje i ka bërë dhe mikesha e saj e ngushtë, Olta Daku, e cila duket se nuk nguron ta “ngacmojë” pak.

Capture

Në një video të postuar në Instagram, Jonida Vokshi tregon bisedën me shoqen e saj, e cila nuk ngurron edhe ta “ngacmoi”.

“Si është jeta bashkëshortore moj Jonida? “Yll, ja këshilloj të gjithëve”, shprehet Jonida. “Ku e ke burrin?”, e pyet Olta, ndërsa Jonida kthen kamerën nga Besniku i cili shfaqet duke bërë muhabet me një vajzë bionde, ndërsa Olta i përgjigjet: “edhe të thash të martohemi bashkë, s’deshe”


View this post on Instagram

Ku e ke burrin?

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

jonida besnik

Jonida Vokshi7

Jonida Vokshi2

Jonida Vokshi4

Jonida Vokshi

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.