VIDEO/ Koncerti i rëndësishëm, dirigjentit i bien pantallonat, plasin të qeshurat në sallë

| 21:00
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në natën e fundit të koncertit “China Night” që është zhvilluar në “Teatro dal Verme” në Milano. 

Koncerti i realizuar për 70 vjetorin e Republikës Popullore kineze, nuk ka shkuar siç ishte planifikuar…

Gjatë performancës, dirigjentit Mihai Tang i kanë rënë pantallonat, çka ka sjellë të qeshura tek të pranishmit.

Pavarësisht këtij incidenti, muzikantët vazhduan më tej me koncertin, edhe pse duke qeshur.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.