VIDEO/ Kinsi Volanksi në aksion, shikoni çfarë i bën shoqes së saj superseksi

| 16:58
SHPËRNDAJE

Kinsi Volasnki u bë e famshme, pasi u fut në fushë me një veshje tepër provokuese gjatë finales së Champions League, mes Totenham dhe Liverpul.

kinsi volanski

Mënjeherë pas këtij moment, modelja amerikane me forma tepër joshëse, fitoi një popullaritet tepër të madh, duke u shndërruar në një nga personazhet më të komentuara.

kinsi volanskiii

Kingsli është rikthyer sërish në skenë me bëmat e saj, teksa kësaj here viktima e bukuroshes seksi, ka qenë mikesha e saj që vrapon për të hyrë në makinë.

shoqja e Volanskit

“Po bie shi, nuk dua të lagem”, thotë ajo, ndërkohë që kurthi ishte përgatitur nga Kingsli, e cila në ulësen e makinës luksoze kishte hedhur ujë. Në këtë moment, shoqja e Volanskit nuk nguroi të reklamonte të pasmet e saj bombastike. Kjo video interesante është shpërndarë nga Kinsi në “Tik Tok”. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

 

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.