VIDEO/ Kërcim dhe lëvizje provokuese brenda në pishinë, Klaudia Pepa “tërbon” ndjekësit

| 16:45
SHPËRNDAJE

Klaudia Pepa ka tërbuar ndjekësit me lëvizje provokuese nga pishina.

Balerina e famshme publikoi një video teksa performonte brenda në ujë dhe shihet e gjitha e lagur.

Lagia e rrobave i nxori në pah format perfekte trupore dhe i ekspozoi hiret e saj.

Balerina dukej mjaft joshëse teksa kërcente nën ujë dhe ngriti temperaturat në rrjetet sociale.

/Panoramaplus.al


  

         

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.