VIDEO/ Këngë, kërcim e duartrokitje. Ekipi i Kategorisë së Parë i habit të gjithë me performancën

SHPËRNDAJE

Ekipi i Korabit e nisi me një humbje këtë sezon në Kategorinë e Parë, ku u mund nga Vllaznia, me shifrat 2-1 në stadiumin “Loro Boriçi”. Gjithsesi, atmosfera në ekipin dibran duket se nuk është prishur aspak.

korabi

Teksa bëhen gati për ndeshjen e Kupës ndaj Kastrioti, lojtarët gjenden të gjithë të grumbulluar, dhe nisin të këndojnë këngën e famshme “Bella Ciao”, dhe të gjithë shoqërojnë me duartrokitje. Një video vërtetë e bukur, që rrallë shihet nëpër ekipet shqiptare.

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakZaev: Marrëveshja me Greqinë e konfirmon identitetin dhe gjuhën maqedonase
Artikulli tjetërFOTOT/ Sonia Sarpe, njihuni me tifozen e Spanjës që “po çmend” rrjetin

S'KA KOMENTE

Comments are closed.