VIDEO/ Kamera kap bandën e 4 hajdutëve, ja si e shqyejnë derën e banesës

SHPËRNDAJE

Banditet te maskuar kane shqyer deren e nje banese. Banda e katër burrave u kap në videoklipin CCTV duke thyer deren e nje shtepie ne Bexley, në juglindje të Londrës, vetëm pak pas orës 21:00.

Vjedhësit janë parë duke mbajtur sëpatë dhe thika, dhe nje lende qe sipas viktimave mund te ishte acid, qe do t’u hidhej nese do te reagonin.

“Po plaçkitin, na bene gropen” – degjohen zera qe besohet se jane familjaret, qe flasin nga sistemi dytësor i sigurisë.

1 2 3

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.