VIDEO/ “It’s coming home”, koreografia spektakolare pushton qiellin e Londrës. Shikoni çfarë bëjnë anglezët para finales

Jul 9, 2021 | 22:17
SHPËRNDAJE

ULBDruZ9

E gjithë bota e futbollit është me sy e veshë nga finalja e madhe e Europianit që do të luhet ditën e diele midis Italisë dhe Anglisë.

Tifozët anglezë janë bërë viral kohët e fundit me shprehjen e famshme ‘’It’c coming home’’ duke shpresuar në një triumf të ‘’3 Luanëve’’ në finale.

Për të ndezur sfidën kanë menduar po në Angli, ku një koreografi spektakolare me avionë është bërë hit në internet. ‘’Po vjen në shtëpi’’, është mesazhi që përcjellin avionët e sinkronizuar duke lënë gojëhapur dhe vetë qytetarët anglez.

 

 

 

© Panorama.al

Te lidhura