VIDEO/ Ishte shtrirë me të dashurën, kur dëgjon një zhurmë. I riu lakuriq përballet me situatën e papritur

SHPËRNDAJE

Një djalë i ri në Greqi që dëgjoi se makina e tij ishte vene ne shenjestren e hajduteve jashte shtepise, nuk hezitoi të dilte lakuriq në rrugë për të kapur hajdutin.

nintchdbpict000428296193-e1535057040291

Sic e shihni edhe ne foton me lart, i riu nuk e ka menduar dy here daljen me vrap nga shtepia ne oret e vona te mbremjes per te shpetuar makinen e tij.

nintchdbpict000428296199-e1535057312116

Stephen Cullen raportojne mediat, ishte shtrirë bashkë me Nicola Baldwin në shtrat dhe po shihnin TV, kur papritmas ata dëgjuan zhurmen e makinës qe po perpiqej nje djale i ri ta grabiste.

capture_19

Kur doli ne dritare, ai pa një të ri duke u përpjekur për të hapur Range Rover dhe pa menduar, pavarësisht nga fakti se ishte i zhveshur, menjëherë vrapoi jashte.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.