VIDEO/ I izoluar në shtëpi Cristiano Rolando përballet me mungesën e berberit por Georgina Rodriguez merr situatën në dorë

| 15:46
SHPËRNDAJE

Ylli i futbollit Cristiano Ronaldo, ashtu si pjesa tjetër e botës është izoluar në shtëpi pas shpërthimit të pandemisë së koronavirusit.

Por lojtarit të Juventus iu ishin rritur flokët më shumë sesa duhet. Duke qenë në karantinë është përballur me mungesën e berberit dhe ai e ka gjetur një zgjidhje.

Ishte pikërisht e dashura e tij, Georgina që mori rolin e ‘berberit’ për partnerin e saj dhe filloi ti presë flokët.

Vetë futbollisti publikoi një video të momentin kur zeshkanja bukuroshe i priste flokët.

“Qëndroni në shtëpi,”- shkroi Cristiano në përshkrimin e videos.

 

 


View this post on Instagram

Stay home and keep stylish 💇🏽‍♂️👩‍❤️‍💋‍👨 #stayhomestaysafe

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.