VIDEO/ Hysaj i surprizon të gjithë me veprimin e fundit, bën tatuazh simbolin e Shqipërisë

May 4, 2021 | 14:34
SHPËRNDAJE

Mbrojtësi i Kombëtares, Elseid Hysaj ka bërë tatuazh në këmbë simbolin e flamurit shqiptar, një shqiponjë të madhe.

elseid-hysaj-napoli_tkrhlwt61lt41n5t4woclxo77Videon e tatuazhit në këmbën e Hysajt e publikoi vetë faqja e Napolit në “Instagram” duke marrë pëlqime të shumta.

Tatuazhi është bërë nga artisti italian,  Valentino Ruso, i cili njihet për punët e tij spektakolare dhe afrimitetin me futbollistët e Serisë A.

hzsaj

Në shenjë mirënjohje, Hysaj i ka dhuruar fanellën e Napolit me mbishkrimin e tij artistit italian.

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/