VIDEO/ Gruaja tenton t’i japë fund jetës, duke u hedhur nga ura. Momenti kur e shpëton policia

| 8:48
SHPËRNDAJE

Një grua e moshës rreth 40 vjeçare ka tentuar të bëjë vetëvrasje duke u hedhur nga ura e Ibrit, por më pas ka qenë Policia që ka ndërhyrë dhe e ka ndaluar ne kohe, duke e shpetuar. gruaja

Reporteri.net mëson se kjo grua i takon komunitetit serb dhe pasi u shpetua u shoqerua për në stacion të Policisë.
Ne videon qe mund ta klikoni ketu mund të shihet se si Policia e tërheq gruan serbe në mes të rrugës.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.