VIDEO/ “Gruaja juaj po lind”, Henderson bën protagonist kameramanin

SHPËRNDAJE

Henderson është bërë protagonist i një video mjaft interesante. Ai po përgatitej për një spot për klubin e Liverpulit, por mesa duket ngjarja që ka ndodhur ka marrë më shumë vëmendje se vetë spoti.

henders

Henderson kishte celularin e njërit prej kameramanëve dhe në atë moment mbërrin një mesazh ku e lajmëronte se bashkëshortja e tij po lindte fëmijën. “A mos është gruaja juaj shtatëzanë? Duhet të nxitoni” dëgjohet të thotë kapiteni. “Mos e vrit mendjen, do të jetë mirë edhe për 20 minuta”, ishte batuta e kameramanit. Më poshtë video:

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakIlir Meta takohet me kryebashkiakun e Napolit: Një miqësi në shekuj që nga koha e Skënderbeut
Artikulli tjetër“Ti je gjysma ime”, Morena Taraku ndan momentin prekës me fansat e saj (FOTO)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.