VIDEO/ Furgoni i drejtuar nga 30 vjeçari shqiptar përplaset me kamionin, i riu në gjendje të rëndë. Zbardhet shkaku i aksidentit

| 19:32
SHPËRNDAJE
 

Një aksidenti i rëndë rrugor është regjistruar në Legnago të Italisë rreth orës 15:00 të pasdites së sotme. 

Ngjarja ndodhi kur një transportues makinash u përplas fort me një furgon, duke bërë që drejtuesi i mjetit të fundit të mbetej i bllokuar brenda kabinës.

Ai është një 30 vjeçar shqiptar, i cili u transportua me helikopter për në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ngjarja

Kamioni me makina vinte nga Padova në drejtim të Cerea, ndërsa në krahun e kundër po udhëtonte furgoni Renault Kangoo, i cili për arsye ende të panjohura doli në korsinën e kundërt duke shkaktuar për pasojë përplasjen e fortë.

Nga aksidenti, aksi në fjalë u bllokua për disa orë.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.