VIDEO-Foto/ Sofia e Zonë e Lirë tregon të pasmet dhe jep 1 mesazh: Vajzat duan vetëm…

SHPËRNDAJE

E njohur si Sofia e Zonë e Lirë, Xheni Brahaj, duket në formë mjaft të mirë fizike.

Xheni 5

Këtë e dëshmojnë fotografitë që ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram.

Xheni 3

Në një prej tyre, ajo shfaqet e shtrinë në komerdare, duke ekspozuar anën B nga kamera.

xheni 2

Bashkë me foton, ajo lë edhe një koment: Vajzat duan vetëm diell.

Xheni 4

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.