VIDEO/ Fero reagon pas lajmeve për ndarjen nga Arbenita Ismajli, reperi habit me deklaratën e tij: Më la, jam duke vuajtur…

Nov 30, 2022 | 12:08
SHPËRNDAJE

Ditën e djeshme, Arbenita Ismajli publikoi një video në Tiktok (të cilën e fshiu menjëherë) trendin e Neymar. Mirëpo gjatë videos së publikuar modelja publikoi dhe mesazhin që i ka dërguar futbollisti në Instagram.

Pas postimit, u vu re se modelja dhe partneri i saj Fero Fera nuk ndiqen më në profilet e tyre në rrjetet sociale. Pasi lajmi bëri xhiron e rrjetit erdhi dhe reagimi i papritur i reperit.

Teksa kishte hyrë ‘Live’ në  Instagram, Fero u shpreh me nota tallëse dhe ironike se Arbenita e ka lënë dhe se po vuan shumë për këtë gjë.

“Më ka lënë Arbenita, jam duke vuajtur. Kismet Arbenitës do t’i bëj 10  këngë se jam duke vuajtur”– u shpreh reperi.

Ky reagim i Feros i ka habitur të gjithë fanstat e tij pasi vetëm disa javë më parë reperi ishte i ftuar në “Më Lër të Flas” ku tregoi se marrëdhënia mes tij dhe Arbenitës është shumë mirë.

“Me Arbenitën kuptohemi për çdo gjë, unë jam i thjeshtë, ndonjëherë e humb kohën me gjëra që nuk ia vlen, ajo më kupton për çdo gjë”,- u shpreh Fero.

 

© Panorama.al

Te lidhura