VIDEO/ Fansi i tërheq fort dorën gjatë performancës, Elvana Gjata rrezikon të bjerë nga skena. Ja momenti i sikletshëm

| 14:59
SHPËRNDAJE

Elvana Gjata performanca-bie nga skenaKëngëtarja, Elvana Gjata, ka performuar mbrëmjen e djeshme në Bruksel. Gjatë performancës së saj, këngëtarja ka elektrizuar publikun, i cili ka kënduar bashkë me të.

Ndërkohë që Elvana përshëndeste me dorë që nga skena fansat, i ka ndodhur një incident. Një ndër fansat e ka kapur nga dora dhe e ka tërhequr fort, duke bërë që këngëtarja për pak të rrëzohej në mes të turmës.

Megjithatë ajo ka arritur ta lirojë dorën dhe ka vazhduar normalisht me performancën e saj.

Vetë Elvana ka ndarë në Instastory videon nga ky moment dhe shkruan me shaka: “Iku dora”.

Elvana Gjata skena-terheqja-fansi (2) Elvana Gjata skena-terheqja-fansi (1) Elvana Gjata skena-terheqja-fansi (3)

 

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.