VIDEO/ Është lojtari më i urryer, tifozët kundërshtarë godasin me monedha futbollistin e njohur

Mar 1, 2021 | 10:57
SHPËRNDAJE

Në ndeshjen PSV-Ajaks e cila përfundoi me shifat e barabarta 1-1, gati sa nuk plasi konflikti në minutat e fundit të ndeshjes.

tadic

Pas penalltisë së saktë të Dushan Tadiç që barazoi shifrat një 1-1 në minutën e 90+2’, mbrojtësi i PSV-së provokoi sulmuesin serb të “harkëtarëve” teksa për pak sa nuk degjeneroi në dhunë pas provokimeve të Damfris.

Tadiç është lojtari më i urryer nga krahu i PSV-së teksa pas ndeshjes tifozët kundërshtarë e pritën jashtë stadiumi për ta goditur me monedha pranë autobusit të skuadrës së tij.

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.