VIDEO/ Episod qesharak në Poloni. Shokët e skuadrës keqkuptohen, përfiton kundërshtari

SHPËRNDAJE

Një episod i çuditshëm dhe qesharak në të njëjtën kohë ka ndodhur në ndeshjen e kampionatit polak mes Lechia Gdansk-Legia Warszwaw.

poloni

Në një moment gjatë lojës kur rezultati ishte ende 0-0, 3 lojtarë të Lechia-s tentuan t’i merrnin topin kundërshtarit, por një keqkuptim mes tyre mjaftoi për të krijuar një episod qesharak.

Nga kjo situate përfituan lojtarët e Legia-s të cilët në fund arritën të siguronin 3 pikët në transfertë falë fitores 1-3.

BalkanWeb: http://www.balkanweb.com/site/video-episod-qesharak-ne-poloni-shoket-e-skuadres-keqkuptohen-perfiton-kundershtari/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakAnaliza e ish-sulmuesit Bespalla: Latif duhet të vrapojë, repartet e Teutës nuk lidhen
Artikulli tjetërTakimi me Aldo Baren në burg, reagon Gjonaj: Vizitë brenda normales, Noka figura më e diskredituar

S'KA KOMENTE

Comments are closed.