VIDEO/ Elefanti i egër shëtit qetësisht nëpër hotelin me pesë yje

| 18:27
SHPËRNDAJE
 

Një elefant i egër u duk sikur ishte në shtëpinë e tij, ndërsa endej nëpër një hotel me pesë yje.

23633028-7907443-image-a-46_1579523071679

Elefanti, i quajtur Natta Kota, është bërë një vizitor i rregullt në Jetwing Yala Hotel, në Sri Lanka.

Një përdorues në Twitter i quajtur, Upili, ndau klipin në rrjetet sociale. Pamjet tregojnë se elefanti që qëndron në ndalesën e shkallëve përpara se të endet ngadalë nëpër një vend tjetër të hotelit.

Kafsha e egër, koka e së cilës shihet vetëm duke zbukuruar tavanin, lëviz drejt një grupi karrigesh. Ai më pas shëtit në një pjesë tjetër të hotelit me pesë yje.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.