VIDEO/ Ekzekutimi i himnit të Shqipërisë, “hakmerren” izrealitët! Ja çfarë ndodhi në Tel-Aviv

Sep 24, 2022 | 21:34
SHPËRNDAJE

Panoramasport.al/ Nuk munguan vërshëllimat gjatë ekzekutimit të himnit shqiptar në duelin ndaj Izraelit në Tel-Aviv. Një lloj “hakmarrje” kjo e izraelitëve, të cilët mesa duket e kanë ruajtur në kujtesën e tyre ndeshjen e muajit qershor që u luajt në “Air Albania”.

bandicam 2022-09-24 20-41-11-670

Himni i Izraelit u vërshëllye nga tifozët dhe sot, 3 muaj më vonë, ka ndodhur e njëjta gjë nga izraelitët. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura