VIDEO/ Ekzaltim anglez, tifozët e bëjnë “lumë” me birra pas golit

SHPËRNDAJE

Një skenë e jashtëzakonshme ka ndodhur kur Anglia shënoi golin e parë në sfidën ndaj Kroacisë. Në parkun Hajd, i gjithë publiku shpërtheu në birra duke krijuar një atmosferë ekzaltuese.

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak“Nuk është vetëm godina”, regjisori Çipi flet për Teatrin: Kjo luftë bëhet dhe për...
Artikulli tjetërItalia, sasitë më të mëdha të marijuanës nga Shqipëria

S'KA KOMENTE

Comments are closed.