Video/ E pyesin nëse është e virgjër, ja si përgjigjet Samanta Karavella

SHPËRNDAJE

Edhe pse është në skenë prej shumë vitesh dhe karriera e saj muzikore është e gjatë dhe e pasur, sa i takon jetës së saj private, Samanta është shumë e rezervuar.

Në gjithë këto vite asaj nuk i është publikuar asnjë lajm lidhur me partnerin që ka në krah, të cilin mesa duket “e fsheh” mirë….

Te plote e lexoni ne linkun e meposhtem: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/video-e-pyesin-nese-eshte-e-virgjer-samanta-karavella-jam-ne-vesh/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.