VIDEO/ E pabesueshme çfarë ndodh në Beograd! Ronaldos nuk i akordohet një gol i rregullt, shikoni tërbimin e yllit portugez

Mar 27, 2021 | 23:17
SHPËRNDAJE

Një episod i çuditshëm u regjistrua në fundin e sfidës, Serbi-Portugali që përfundoi me rezultatin 2-2. Në sekondat e fundit të shtesës, Kristiano Ronaldo shënoi për Portugalinë, por goli nuk u akordua.

165885106_4536324536381178_922399254527550960_n

Nga pamjet e publikuara, duket se topi e ka kaluar vijën fatale. Ky vendim i gjyqtarit, tërboi CR7-tën i cili u shfaq tepër i zhgënjyer në fundin e ndeshjes.


Ronaldo doli nga ndeshja, madje hodhi edhe shiritin e kapitenit dhe u ndëshkua me të verdhë. Me këtë barazim, dy kombëtaret tani kanë nga 4 pikë. Serbia gjendet në vendin e parë për shkak të golaverazhit, kurse Portugalia në pozitën e dytë.

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura