Video e Nënë Terezës që jo të gjithë e kanë parë

| 10:59
SHPËRNDAJE
 

Shikojeni përmes kësaj videoje se kush ishte Nëna Tereza dhe çfarë ajo ka bërë për njerëzimin. Ajo është postuar nga gazeta kosovare “Zeri”, dhe jo të gjithë e kanë parë këtë video.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.