VIDEO/ Digjet qëllimisht automjeti pranë Gjykatës së Elbasanit

| 23:44
SHPËRNDAJE

Një automjet është përfshirë nga fjalët mbrëmjen e sotme në afërsi të Gjykatës së Elbasanit.

Zjarri dyshohet të jetë i qëllimshëm.

Makina ka qenë e parkuar në zonën ku janë institucionet e policisë prokurorisë dhe gjykatës së Elbasanit.

 

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU