VIDEO/ Debati me qytetarin shkrin sallën: Mustaqet mi hoqi vetingu. Rama: T’i hoqi gruja, se Luja…

SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka shkembyer batuta sot edhe me disa qytetare ne nje takim qe ka zhvilluar ne Rreshen, ku mes tyre spikati ky:

Rama: Kur ke pas mjekren e gjate flisje me pak, tani që i ke shkurtuar flet me shume me kane thene.

Qytetari: Mustaqet nuk mi hoqi gruja po mi hoqi vetingu

Rama: Kush ta bëri vetingun, ty gruja se Luja s’merret me ty

Qytetari: Kur te mbarojme a do ta bejme edhe nje foto:

Rama: Do ta bëj një fotografi dhe do e nxjerr në FB para dhe pas vetingut.

vetingu mi hoqi mustaqet rama per mustaqet

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakRaporti/ Emrat, ja deputetët që nuk lënë radhë dhe 'memecët' e Kuvendit. 18 thanë vetëm...'betohem'
Artikulli tjetër“Po prit pra, a jam duke fol?”, Rama kapet sërish me gazetarët, Basha tenton të… (VIDEO)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.