VIDEO/ Dagllas dëgjon këngë shqiptare, futbollisti brazilian i surprizon të gjithë me postimin në “Instagram”

Mar 14, 2021 | 22:23
SHPËRNDAJE

Futbollisti i Bajern Mynih, Dagllas Kosta ka shpërndarë një postim në “Story” në rrjetin social ‘’Instagram’’, teksa shihet që dëgjon këngë shqiptare.

kostaaa

Braziliani është duke dëgjuar këngën e reperit shqiptar nga Kosova, Don Xhoni “Make e Pose” që numëron afro 30 milionë klikime në “Youtube”. Edhe pse në gjuhën shqipe, kjo këngë është shndërruar në melodinë e preferuar të futbollistit në pronësi të Juventusit.

 

PANORAMASPORT.Al

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/