VIDEO/ Çuditen pushuesit në Vlorë, një burrë në plazh me tanga. Ja çfarë bënte

| 10:35
SHPËRNDAJE
 

Një plazhist në Vlorë ka çuditur pushuesit duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve për shkak të veshjes së tij.

Siç shihet dhe në videot e mëposhtme të publikuara nga JOQ, burri shfaqet me tanga në plazh dhe kështu ka nxjerrë “në shesh” të pasmet e tij.

Ai ndodhet nën shoqërinë e një gruaje dhe shfaqet i qetë. Sakaq, burri lëviz lirshëm rreth bregut të detit.

Por ndërsa për të një plazh i tillë mund të jetë normalitet, veshja e tij nuk ka kaluar pa u vënë re dhe filmuar.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.