VIDEO/ “Çmenduria” e Majkëll Ngosë, stërvitje në 1 të natës me futbollistin e Skënderbeut nga Kodrat e Liqenit

| 13:16
SHPËRNDAJE

Majkëll Ngo mbetet unik në llojin e vetë. Teksa të gjithë mund të ishin duke fjetur, sulmuesi i Tiranës ka zgjedhur të dalë për vrap nga Liqeni.

NGO

Rreth orë 1 të natës, anglezi ka postuar disa story duke vrapuar së bashku me ish-shokun e tij të skuadrës, Marvin Turtulli.

27 –vjeçari nuk është mjaftuar me stërvitjen që kryen me skuadrën, teksa po kërkon të arrijë formën optimale dhe ka zgjedhur të bëjë stërvitje ekstra në orët e vona.

Në video duken që rrugët e Liqenit Artificial, janë krejtësisht të boshatisur, ndërsa të pranishëm janë vetëm qendërmbrojtësi i Skënderbeut, Turtulli, me sulmuesin e kryesuesve në fuqi të kampionatit.

PANORANASPORT.AL

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.