VIDEO/ “Çmendet” sportistja italiane, rikthen buzëqeshjen e njerëzve në këtë kohë të vështirë me atë që bën

| 12:15
SHPËRNDAJE

Italia po kalon një moment shumë të vështirë, teksa është shteti me më shumë vdekje për shkak të Koronavirusit.

images

Një situatë që të gjithë italianët shpresojnë ta kalojnë shumë shpejt. Për të rikthyer disi buzëqeshjen tek qytetarët e vendit të saj, ka menduar notarja italiane, Federika Pelegrini.

Kjo e fundi ka postuar një video në rrjetet sociale nga dhoma e gjumit, ku shihet teksa ngrihet nga krevati, dhe e përdor shtratin e saj si një pishinë për të bërë not.kfd

Pikërisht mënyra se si ajo e praktikon atë është me të vërtetë gazmore, duke sjellë kështu disi edhe buzëqeshjen te njerëzit e vendit të tij.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.