VIDEO/ Celina protagonist, asist në barazimin ndaj Lidsit

SHPËRNDAJE

Lids Junajtdit mori një barazim me vlera, 2-2 përballë ekipit të Suonsit mbrëmjen e kaluar. Ekipi i drejtuar nga Marselo Bielsa, kishte si kundërshtar talentin e kombëtares së Kosovës, Bersant Celinën, dhe në gol e parë, ishte pikërisht ai që dha asistin për të shënuar.

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFati i 100 hebrenjve që pranoi Zogu në Durrës, shtypi francez: Frikësohemi se...
Artikulli tjetërVokshi ngre dyshimet: Mbrëmë u dogj çerdhja në mes të Bllokut, prindër mos heshtni...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.