VIDEO/ Burri goditet me thikë në gjoks, para agjencisë turistike shqiptare në Greqi

| 22:06
SHPËRNDAJE

Një njeri ka humbur jetën në Selanik, në rrugën Monastiriou, para një agjencie turistike shqiptare.

agjencia

Burri ende i paidentifikuar është goditur me thikë nga një person, i cili ka tentuar ta vjedhë. Viktima ka refuzuar ti japë ç’kishte duke bërë që agresori ta godasë.

Ambulanca bëri tërheqjen e turpit nga vendi i ngjarjes, ndërsa policia është vënë në kërkim të autorëve.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.