VIDEO/ “Benzi” shkrumbohet në ecje, shikoni pamjet kur digjet makina në bypassi-n e Vlorës

Jul 25, 2021 | 12:26
SHPËRNDAJE

 

Një automjet është shkrumbuar plotësisht mesditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në By Passin e Vlorës, në afërsi të fshatit Kaninë.

Mësohet se automjeti tip “Benz” ka marrë flakë në ecje, ndërsa nuk dihen ende shkaqet.

Në vendngjarje kanë mbërritur efektivët e forcave zjarrfikëse, ku bënë të mundur shuarjen e flakëve.

Po punohet për zbardhjen e rrethanave.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/