VIDEO/ Baloteli shan shqip, shikoni çfarë katranos sulmuesi italian

| 19:20
SHPËRNDAJE

Mario Baloteli nuk ndihet aspak i kompleksuar për të bërë reagimet nga më të çuditshmet. I njohur për sjelljet e padisiplinuara brenda dhe jashtë fushe, sulmuesi italian i ka habitur të gjithë këtë herë me një video ku shan në gjuhën shqipe.

baloteli

Në momentin që ai filmohet, “Super Mario” lëshon gojën duke përdorur një fjalor banal. Ai thotë: Të q*f*a motrën mu në p*th!” Video-ja është filmuar disa kohë më parë në Itali.

Reagimi i tij i ka bërë të gjithë të qeshin.

Por, më shumë se një vit më parë ai ofendoi me fjalë banale ish-shokun e skuadrës te Liverpuli Dejan Lovrenin duke e sharë për të ëmën në “Livestream” kur skuadra kombëtare e Kroacisë festoi kualifikimin historik në finalen e Kupës së Botës në Rusi. Mario iu drejtua Lovrenit në gjuhën kroate.

37001089_2056797194569013_8128730747373617152_n-1
Më poshtë mund të dëgjoni fjalët e Balotelit në shqip:

PANORAMASPORT.AL

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.