VIDEO/ Autokolonë mjetesh, trafik i rënduar në autostradën Tiranë-Elbasan, banorët lënë kryeqytetin pas lëkundjeve të tërmetit

| 17:35
SHPËRNDAJE

pjimage - 2019-11-28T170638.291

Radhë të gjata automjetesh duke krijuar trafik të rënduar raportohen në autostradën Tiranë-Elbasan si dhe në zonën e njohur si Metalurgjiku, makina që drejtohen nga Peqini për në Elbasan, nga i cili po dalin për në Korçë e Maqedoni.

autokolona4

Qytetarët që kanë dërguar video në redaksinë e Panorama, tregojnë se mjete të shumta janë duke lënë kryeqytetin dhe Durrësin pas frikës që kanë krijuar lëkundjet që vijojnë edhe me magnitudë e cila arrin deri ne 5 të shkallës Rihter.

autokolona2

autokolona3

autokolona1

Në videon më poshtë shikoni autokolonën e makinave nga fillimi i Metalurgjikut kur vjen nga Peqini per ne Elbasan, janë makina që ikin per në Korcë, Elbasan edhe Maqedoni”.

Ne videon e dytë më poshtë shikoni “autokolonën e makinave nga Tirana për në Elbasan nga autostrada Tirane-Elbasan”.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.