VIDEO/ Aksidenti i rëndë në Gramsh, pamjet kur të plagosurit sirianë transportohen në spital

| 22:44
SHPËRNDAJE

2 persona humbën jetën dhe tetë të tjerë u plagosën mbrëmjen e sotme në Gramsh, si pasojë e një aksidenti.

“BalkanWeb” ka publikuar pamjet nga spitali i Gramshit, aty ku janë transportuar 8 të plagosurit nga aksidenti në Çekrez, pasi fuoristrada me përfundoi në humnerë.

aksidenti

Personat e përfshirë në aksident janë shtetas sirianë, ndërsa nuk dihen ende të tjera detaje nga ngjarja e rëndë.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.