VIDEO/ Aksidenti i pazakontë vdekjeprurës brenda spitalit

| 19:38
SHPËRNDAJE
 

Pamje të tjera janë zbuluar pas një aksident të pazakontë vdekjeprurës në një spital në Georgia të SHBA-ve, kur një grua e moshuar humbi kontrollin e automjetit të saj dhe u përplas në hyrjen e një spitali.

31868170-8619789-image-m-6_1597244456925

Incidenti, i cili ndodhi në orën 7:45 të mëngjesit, më 30 qershor në Spitalin Piedmont të Atlanta, la një 55-vjeçar Kimberly Hall të vdekur në vendngjarje dhe katër të tjerë u plagosën.

Një grua 75-vjeçare, Mary Clayton, përfundoi edhe vetë në spital pas përplasjes me objektin. Ajo humbi kontrollin e mjetit të saj, një SUV Mercedes-Benz.

Pamjet e reja tregojnë se punonjësit e spitalit në mënyrë të dëshpëruar përpiqen të largohen kur automjeti përplaset me shpejtësi brenda ndërtesës.

Dy prej punëtorëve ngushtësisht shmangin goditjen e makinës. Sidoqoftë, një kënd tjetër tregon se dy të tjerët nuk ishin aq me fat.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.