VIDEO/ “A ka njeri brenda”- Forcat e shpëtimit në kërkim të të mbijetuarve nën rrënoja në Thumanë

| 16:12
SHPËRNDAJE

Po vijojnë kërkimet intensive nën rrënoja për të shpëtuar personat që kanë mbetur të izoluar. 

“BalkanWeb” sjell pamje të operacionit të forcave  të kërkim-shpëtimin në zonën e Thumanës, zonë kjo e cila po përjeton momente të vështira.

77317297_2778295135554983_4096698385707302912_o

“A ka njeri brenda”-kjo është thirrja e forcave të kërkim-shpëtimit, të cilët vijojnë prej orëve të para të mëngjesit duke gërmuar nën rrënoja me qëllim shpëtimin e qytetarëve që kanë mbetur poshtë gërmadhave./BW

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.