VIDEO 18+/ Vajzat bëjnë striptizëm në autobusin e linjës, kërkojnë para për shfaqjen

| 11:13
SHPËRNDAJE
 

Ky është momenti kur tre vajza fillojnë të kërcejnë të zhveshura në autobus para të gjithë pasagjerëve, përfshirë edhe fëmijë.

Kjo ka ndodhur në një autobus të linjës Meksikë-Pachuca, ku vajzat duket se kanë pasur nevojë për para dhe kanë ofruar këtë ‘shërbim’ për t’u shpërblyer.

Në fund ato u kanë kërkuar pasagjerëve që tu jepnin nga 10 pesos secili, por nuk iu është plotësuar dëshira pasi jo vetëm që nuk i kanë paguar por kanë lajmëruar dhe policinë për veprimin e tyre./ Mirror/

Te lidhura



Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.