VIDEO 18+/ Shoferi i shmanget aksidentit por kap ‘mat’ çiftin që bënte seks mes bimëve

| 9:52
SHPËRNDAJE
 

Një shofer rus i cili ishte duke udhëtuar natën në një rrugë jo shumë të populluar ka kapur pa dashje ‘mat’ një çift që bënte seks në anë të rrugës.

Shoferi i u shmang një motori që i erdhi drejt por si për ironi dritat e makinës u drejtuan nga çifti që bënte seks mes bimëve.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.