VIDEO 18+/ Seks tresh në ballkon por…diçka nuk shkoi siç duhej

| 14:51
SHPËRNDAJE

Një burrë dhe dy gra të cilët ndodheshin në një hotel, kanë vendosur që të japin një ‘shfaqje’ perverse në ballkon.

Ata shihen teksa bëjnë seks tresh por ndërkohë fqinjët përballë këtij hoteli nuk kanë nguruar të filmojnë pamjet e më pas ti hedhin në rrjetet sociale.

Kjo video është xhiruar në Çikago dhe në vetëm pak orë është parë rreth 400.000 herë.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.