VIDEO +18/ ‘Çmenduri’, nuses i kapin gjoksin të ftuarit me radhë dhe i japin….

| 19:54
SHPËRNDAJE

Kjo është tradita më e çuditshme që keni parë ndonjëherë gjatë ceremonive martesore.

Një video e publikuar në internet po bën xhiron e botës duke i shtangur të gjithë pasi në një dasmë kineze shihet që të ftuarit i kapin gjoksin nuses dhe më pas i japin lekë.

Duket se kjo traditë i argëton shumë jo vetëm ata që i prekin gjoksin por edhe vetë nusen pasi reagimi i saj është tepër entuziast.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.