Video +16/ Motra e Encës lë gojëhapur ndjekësit, publikon pamjet nudo

SHPËRNDAJE

Motra e Encës ka fituar një vëmendje të madhe dhe shpeshherë është bërë kryefjalë në mediat rozë për deklaratat apo fotot e videot provokuese.

Kështu ka bërë edhe mbrëmjen e sotme, pas publikimit të një videoje “të nxehtë”.

Ajo shfaqet duke u relaksuar në xhakuzi lakuriq teksa filmon fytyrën dhe gjoksin bombastik…

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.