Victoria Beckham thyen rregullat e Instagramit, poston videon nudo, ku shfaq…

| 14:57
SHPËRNDAJE
 

Victoria Beckham ka habitur fansat, pasi postoi sot një video ku shfaqej nudo.

victoria beckham poston videon nudo (7)

Disa prej ndjekësve komentuan duke e paralajmëruar se një postim i tillë, ku gjoksi i saj ishte në plan të parë, thyen rregullat e Instagram-it, i cili nuk lejon përmbajtje të tilla.

victoria beckham poston videon nudo (2)

46-vjeçarja kishte veshur një bluzë të tejdukshme, për të zbuluar pak nga linja e saj e modës për vitin 2021.

victoria beckham poston videon nudo (5)

Megjithatë, shumë ndjekës nuk ishin të kënaqur me atë që Victoria kishte postuar.

“Vërtet?…A është e përshatshme kjo?”, shkruante njëri nga ndjekësit.

victoria beckham poston videon nudo (3)

Ndërsa një tjetër shtoi: “A lejohet kjo në Instagram?”

Sipas rregullave të Instagram-it, lakuriqësia mund të shfaqet vetëm tek pikturat ose tek skulpturat.

victoria beckham poston videon nudo (1)

Fansat e saj u habitën të gjithë, madje disa filluan të bënin shaka, duke thënë: “Ku mund ta veshësh diçka të tillë?”

victoria beckham poston videon nudo (6)

Victoria ka krijuar një karrierë të suksesshme si stiliste dhe ka refuzuar të kthehet si aktore tek “Spice Girls”.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.