Victoria Beckham flet për herë të parë rreth thashethemeve për divorcin me David: Kemi kuptuar se…

SHPËRNDAJE

David dhe Victoria Beckham më në fund kanë  hedhur poshtë zërat mbi divorcin që u përhapën pak muaj më parë. 44-vjeçarja ka treguar në një intervistë për “Vogue” sekretin e martesës 19-vjeçare.

victoria6

Gjithashtu gjatë intervistët ajo sqaroi edhe thashethemet për tradhtinë e bashkëshortit.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/victoria-beckham-flet-per-here-te-pare-rreth-thashethemeve-per-divorcin-me-david-kemi-kuptuar-se/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.