Vetëm një minutë në fushën e lojës, Ergys Kaçe tund rrjetën në Greqi

| 18:10
SHPËRNDAJE

Mesfushori i Kombëtares, Ergys Kaçe ka gjetur rrugën e rrjetës ditën e sotme me skuadrën e Arisit, ndaj Atromitos.

kACE aRIS

Korçari u fut në fushë në minutën e 60’, kur rezultati ishte 2-0 në favor të Atromitos dhe pas vetëm një minute në fushë, shqiptari e dërgoi topin në rrjetë, duke shënuar golin e parë për skuadrën e tij.

Mbrojtësi i Atromitos, Golvao bën një gabim në largimin e topit, përfiton Silva i Aris, i cili shkëputet bukur  në të majtë, kroson në zonë aty ku ndodhej Kaçe, i cili gjuan fortë dhe p[asi topi përplaset në traversë përfundon në fundin e rrjetës.

 

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.