Veshja e Ilda Bejlerit tepër provokuese, moderatorja tërheq gjithë vëmendjen (Fotot)

SHPËRNDAJE

Ajo është një ndër moderatorët më simpatike dhe njëherësh edhe më të komentuarat në rrjetet sociale.

Ilda Bejleri tashmë prej shumë vitesh shfaqet në televizion, nën moderimin e emisioneve sportive, ku ndër të tjera tërheq vëmendjen me pamjen e saj dhe veshjet elegante, të cilat i nxjerrin në pah format fizike.

Edhe kësaj radhe, bukuroshja brune është shfaqur me një veshje e cila duket se ka tërhequr sytë e fansave të saj.ilda-2 ilda-1 (1) ilda-1-1 ilda-1

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakMeta në Hungari vlerëson marrëdhëniet dypalëshe: Çdo 28 Nëntor ne kujtojmë dhe i jemi mirënjohës këtij vendi
Artikulli tjetërProblemet nga njohja e patentave nga vendet e BE, Bushati “urdhër” ambasadorëve tu përgjigjen qytetarëve

S'KA KOMENTE

Comments are closed.